Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Drzonów - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Płoty(Drzonów + 9 km)

599 000 zł76,48 m² 7 832,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom przy lesie - prywatny ogród, nowoczesna technologia, spokojna lokalizacja | Płoty Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienny komfort spotyka się z naturą, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Przylep,Zielona Góra(Drzonów + 14 km)

1 300 000 zł268 m² 4 850,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 512 m²

Niezwykle miejsce, niezwykły dom. Ogromna działka na wzgórzu przy ścianie lasu, indywidualny, nowoczesny projekt, solidnie wybudowany stan surowy zamknięty z przemyślnymi rozwiązaniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Wyspiańskiego

Centrum,Zielona Góra(Drzonów + 14 km)

620 000 zł91 m² 6 813,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:91 m²

Odkryj potencjał, który drzemie w historii! Masz dość powtarzalnych domów na przedmieściach? Marzysz o miejscu z duszą, które zaprojektujesz dokładnie według własnej wizji?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Nobla

Jędrzychów,Zielona Góra(Drzonów + 14 km)

896 000 zł129,14 m² 6 938,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 129,14m2, położonego w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Zielonogórska

Czerwieńsk(Drzonów + 11 km)

399 000 zł96,80 m² 4 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż górę domu, znajdującą się w kamienicy na I piętrze z poddaszem w miejscowości Czerwieńsk. Do Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zacisze,Zielona Góra(Drzonów + 14 km)

1 480 000 zł203,20 m² 7 283,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Terra nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości, położonej na tonącym w zieleni osiedlu, zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym, otoczonym bajkowym ogrodem z mnóstwem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Broniszów

Broniszów(Drzonów + 22 km)

1 185 000 zł213 m² 5 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Odkryj niezwykłą ofertę - wyjątkowa posiadłość z potencjałem na sprzedaż, składająca się z dwóch domów posadowionych na przestronnej działce o powierzchni 3 300 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra(Drzonów + 14 km)

2 350 000 zł492 m² 4 776,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 717 m²

Dwa domy na przestronnej działce chynów, północ Zielonej Góry. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnym i zielonym Chynowie. Oferta obejmuje dwa budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Sucha,Zielona Góra(Drzonów + 14 km)

879 000 zł127 m² 6 921,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 8.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy gotowe do sprzedaży! domy W cenie mieszkań, już od 619.000 zł. Kontynuacja osiedla - nowy etap budowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Raculka,Zielona Góra(Drzonów + 14 km)

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:456 m²

Dom Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym 3 niezależne mieszkania raculka, zielona góra promocja cenowa - nowa cena - 950 tys.zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Drzonów

Drzonów,lubuskie

399 000 zł266 m² 1 498,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 266,30m2, na działce o pow. 1400 m2 , usytuowana w części wsi Drzonów, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz dwoma.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij